Vorschau Größe Fonts
X Text zurücksetzen
Nexa Slab
|
Serifen
2 fonts
.TTF
1108 Downloads
Download
Nexa Slab font

Yazı tipi ailesi 3 temel form içerir: eğik çizgi, eğik çizgi ve dikey çizgiler, bunların her biri 8 farklı gramaja sahiptir. Bu görsel zenginlik, web için ideal kütük serif yazı tipi ailesi, ayrıca baskı, hareketli grafikler, logolar, tişörtler ve benzerleri. Başlıklar için harika, hem küçük hem de büyük dizgi metin bloklarıyla uyumlu.

 

Nexa Slab, önemli reklamcılık işlevinde metnin zenginliğini gizleyen Lubalin Graph, Rockwell ve Memphis gibi klasik Neo-Grotesk slab serif yazı tiplerinin zengin geleneklerini çizer. Tıpkı bu yazı tipleri gibi, tasarım rasyonel, özenle düşünülmüş, kalın ve ince çubuklara ve aralarında düşük bir kontrasta tabidir. Harflerin orijinalinin sıkı geometri ve kare oranları, uygun şekilde dengelenmiş kütük seriflerle ekstra kuvvetlendirilmesi ile karakterizedir.

 

Nexa Slab sert, esnek olmayan, bitmiş ve hiç eksik olmayan, monoton olmadan sistematik olan ciddi bir durumdur ve ilk bakışta kısa, doğrudan mesajlar için daha uygun görünse de; Bir usta tasarımcının elinde ... enfes ve ahenkli tasarımlar inşa edebilir ve yaratabilir.

 

 

 Nexa Slab font download, Nexa Slab font.